Powered by Smartsupp Úvodní článek - Výtahy Express Elevators
Přeskočit na obsah

Úvodní článek

Věty níže Vám vysvětlí důvod vzniku celého blogu. Zároveň je tento článek takovým mini-návodem k lepší orientaci mezi jednotlivými články.

Ke každému článku můžete poslat komentář, pokud budete očekávat odpověď, uveďte i emailovou adresu, abychom věděli, kam reakci poslat.

Důvod vzniku

Často nám lidé pokládají stále stejné dotazy a často se diví, kam je jejich rozhodnutí zanesly. Zároveň se k těmto otázkám dostávají velmi pozdě, následkem jsou velké finanční ztráty. Hlavním úkolem tohoto blogu je předejít některým nešťastným rozhodnutím, nebo seznámení s východiskem, pokud jste takové nešťastné rozhodnutí již učinili.

Neděláme si iluze o tom, že by někdo ve volném čase pravidelně a rád četl webové stránky EXPRESS ELEVATORS a netrpělivě čekal na další vydaný článek.

Spíše jsme chtěli umožnit lidem držet krok se situací ve výtahovém průmyslu, která se neustále vyvíjí. Proto se budou části textů ročně aktualizovat. Nejde tudíž pouze o technické novinky a vychytávky.

Objektivní zdroj?

Ano, nacházíte se na stránkách konkrétní výtahové společnosti EXPRESS ELEVATORS.

Rady, které Vám nabízíme sebou nenesou zprávu doporučení uzavření spolupráce výhradně s námi. Stejná kritéria určitým způsobem splňuje více českých firem. Je pravdou, že v textech doporučujeme brát ohledy na hlediska, která splňujeme, ale základ je spíše v selském rozumu. To by samozřejmě mohl říct každý.

Pokud Vás máme přesvědčit, proč je předchozí odstavec pravdou, pak se zamyslete nad pravostí vět níže, kolem kterých se točí veškeré informace, které Vám nabízíme. Opět, bavíme se o výtahovém odvětví.

  • Kolosální firma je mnohem hůře přizpůsobitelná náhlým změnám než malá.
  • Udržet dobrou kvalitu v úzké skupině je lehčí než udržet kvalitu mezi davy.
  • Malá firma se mezi TOP klientelu bez skvělých referencí nemá šanci dostat, protože za ní nestojí miliardové zázemí.
  • Firma s dlouholetou zkušeností a historií je důvěryhodnější než firma bez historie.
  • Individuální přístup je obecně více aplikovatelný pro menší firmu. Tento přístup se dotýká úplně všech a všeho, zákazníků, pracovníků, flexibility, pohotovosti, nálady i kvality.

Jak využít tento blog

Zatím není velký problém přečíst všechny části za velice krátký čas.

Pokud chcete načerpat pouze určitou část, uvědomte si prosím jednu věc. Témata se velmi prolínají.

Jestli jste ve fázi plánování výběrového řízení pro rekonstrukci starého výtahu, budou se Vás týkat hlavně články Oprava nebo výměna, Nový výtah, rekonstrukce, Servisní firma, Náhradní díly.

  • Oprava nebo výměna, zde se dozvíte náš názor na nutnost rekonstrukce stávajícího výtahu.
  • Nový výtah, rekonstrukce, rozebere téma rekonstrukce z hlediska výběru dodavatele, finanční stránky, zákonných povinností, …
  • Servisní firma, hlouběji se soustředí na dodavatele výtahu (v budoucnu pravděpodobně servisní firma)
  • Náhradní díly, zaměřuje se na náhradní díly zvoleného dodavatele.

Pokud chcete výtah úplně nový, pak to budou články Nový výtah, rekonstrukce, Servisní firma, Náhradní díly.

Jestli hledáte novou servisní firmu, tak Servisní firma, Náhradní díly. Náhradní díly pro Vás zůstávají stejné, avšak pochopíte, proč je cena za opravy tak vysoká, nebo naopak nízká.

Závěr

Rádi si poslechneme Váš názor či argument vztažený k těmto článkům. Zpětná vazba je velmi důležitá. V takovém případě nám prosím pošlete komentář prostřednictvím formuláře, který je dostupný níže na této stránce.

Některé body jsou tvořeny našimi zkušenostmi. Tyto zkušenosti jsou podloženy reálnými dokumenty, smlouvami a nabídkami od konkurenčních firem. Snažili jsme se z textů vyfiltrovat osobní názory a zaměřovat se čistě na fakta. Určité informace není možné z hlediska zachování dobrých vztahů mezi výtahovými firmami a zákonných povinností zveřejňovat.

Každá situace je určitým způsobem unikátní a cílíme na nejrozšířenější zastoupení v každém zvoleném segmentu. Je tedy možné, že pokud se Váš případ vymyká normálu, budou pro Vás platit jiné zákonitosti.

Jsme rodinná výtahová firma spravující stovky výtahových zařízení na území ČR. Naše zkušenosti pochází ze servisu různých typů výtahových zařízení od různých dodavatelů. Je tudíž možné, že některé informace uvedené v článcích nejsou z globálního hlediska zcela objektivní. Globálním hlediskem myslíme situace mimo území ČR.

 

Napsat komentář